Nešališkas patarėjas perkant Lietuvoje ir užsienyje

Resursai

Pirkimų valdymas apima visas išorinius įsigyjimus: gamybos priemones, žaliavas, profesines paslaugas, informacines technologijas, rinkodarą, personalo mokymą, infrastruktūros ir patalpų paslaugas. UAB „Pirkimų sprendimai“ dirba su stipriausiais ir rinkoje vertinamais sričių profesionalais.

Merkys Saukevičius 1991 – 2003 metais įkūrė ir vadovavo kelioms įmonėms, tarp jų - UAB „Vytaras“ (Hyundai atstovas), UAB „Vilniaus Vista“ (Ford atstovas), UAB „VB Lizingas“ ir UAB „VB nekilnojamasis turtas“. Vėliau, iki 2006 m. dirbo SEB Vilniaus banko Pirkimų vadovu. Atsakingas už visų SEB grupės įmonių šalyje pirkimus, dalyvavo diegiant pirkimų funkcijas SEB Unibanke (Latvija), SEB Uhisbanke (Estija) ir SEB Ukrainoje, inicijavo ir dalyvavo keliuose tarptautinių SEB grupės Pirkimų konkursų darbo grupėse.

M. Saukevičius yra patyręs derybininkas, galintis tiksliai nustatyti kito pardavėjo naudojamas technikas. Dvylikos metų pardavimų organizavimo praktinės žinios padeda pasinaudoti situacijos išmanymu ir pasiekti geriausią derybų rezultatą. Puikus kliento verslo ir jo poreikių išmanymas ir septyneri pirkimų praktiko darbo metai leidžia greitai diagnozuoti pirkimų proceso jautriausias vietas ir pasiūlyti efektyvias priemones jam optimizuoti.

2005-2006 metais skaitė pranešimus pirkimų valdymo temomis BMI (Baltic Management Institute) ir Verslo vadovų klubuose, organizavo ir vykdė pirkimų valdymo praktinius seminarus įmonių „Arginta“, „Alita“, „Ragutis“, „Žemaitijos pienas“, „Vičiūnų grupė“ vadovaujantiems darbuotojams.

Kontaktai

Visos teisės saugomos © 2024 UAB „Pirkimų sprendimai“    |    Pagaminta   tyliai